۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۳ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1401/11/03 مردم به اجرای طرح نهصت ملی مسکن امید بسته اند
مردم به اجرای طرح نهصت ملی مسکن امید بسته اند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: مردم به اجرای صحیح طرح نهضت ملی مسکن امید بسته اند و اقدامات ما را در این زمینه به خوبی رصد می کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با بیان این مطلب در شورای مسکن استان اظهار کرد: مردم به اجرای مناسب طرح نهضت ملی مسکن امید بسته اند و به خوبی همه اقدامات ما را در این زمینه رصد می کنند زیرا مسکن یکی از نیازهای اصلی مردم است.
وی با بیان این که از همه ظرفیت های موجود در خراسان جنوبی برای انجام بزرگترین خدمت به مردم استان باید بهره گرفته شود، افزود: از آن جایی که زمین، توان فنی و اجرای آن همه در خراسان جنوبی وجود دارد و مجلس شورای اسلامی هم قانون مورد نظر را تصویب کرده باید انجام این کار سرعت گیرد .
معاون استاندار با اشاره به این که چهار هزار واحد مسکونی روستایی نامقاوم در خراسان جنوبی وجود دارد، ادامه داد: برای مقاوم سازی واحدهای روستایی همه باید تلاش کنیم تا از این طریق از نگرانی ها در زمان وقوع زلزله از این طریق کاسته شود.
عباس زاده تأکید کرد: بانک ها با همکاری با مردم و بنیاد مسکن باید اقدامات لازم را برای بهره مندی روستائیان از تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی فراهم کنند تا با مقاوم سازی واحد های مسکونی روستایی در زمان وقوع زلزله کمتر شاهد وارد شدن خسارت به این واحد های مسکونی روستایی باشیم.
تعداد بازدید: 61
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal