۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1400/04/26 اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث کارخانه فرآوری شیر در زیرکوه
اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث کارخانه فرآوری شیر در زیرکوه
استاندار خراسان‌جنوبی در جمع مردم روستای مهمانشهر از اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث کارخانه فرآوری شیر در زیرکوه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با اعلام این خبر در جمع مردم روستای مهمانشهر، هدف از این سفر را دعوت بخش خصوصی به جهت اطلاع از موقعیت منطقه و سرمایه گذاری های احتمالی برشمرد.
وی، خراسان‌جنوبی را استانی با ظرفیت های بی نظیر خواند و گفت: سراسر استان، سرشار از نعمت های خدادادی است و مهمترین آنها، نیروی انسانی و مردمان نجیب منطقه می باشد.
به گفته وی؛ مردم خراسان‌جنوبی، انسان هایی شریف، نجیب، ولایتمدار و همیشه در صحنه هستند و مهمترین برون داد این همراهی، حضور مردم در انتخابات بود که مشارکت 74.3 درصدی را به همراه داشت.
استاندار متذکر شد: با وجود چنین ظرفیت های منحصر به فرد در زمینه عای گردشگری، صنعت، معدن، کشاورزی و مرز، صفت محرومیت برارنده استان نیست.
ملانوری اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت مدیران، مردم و نیز افراد دارای تمکن مالی، متخصصان و صاحب نظران به ویژه جوانان و نوجوانان باید از این پتانسیل ها به خوبی بهره برداری کنیم.
وی با اشاره به دو ظرفیت کشاورزی و دامپروری روستای مهمانشهر و شهرستان زیرکوه، گفت: باید تلاش کنیم این دو فرصت را توسعه دهیم تا عایدات مردم از محصولات کشاورزی و دامداری افزایش یابد.
استاندار با اشاره به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث کارخانه شیر در این منطقه خاطرنشان کرد: این واحد جمع آوری شیر و تولید محصولات لبنی می تواند به رونق منطقه و افزایش عایدی مردم از تولیدات شیر کمک کند.
ملانوری ادامه داد: باید با همراهی جهاد کشاورزی نسبت به ایجاد واحدهای دامپروری با نژادهای دامی پربازده از نوع سانن و مورسیا اقدام شود.
وی تأکید کرد: هدف از ایجاد این واحدهای دامداری و دامپروری افزایش تولید شیر و میزان زاد و ولد دام ها و در نتیجه بیشتر شدن درآمد مردم است.
به گفته وی؛ کارخانه شیر احداثی توسط بخش خصوصی، هدیه ارزشمندی به مردم منطقه می باشد.
شایان ذکر است؛ ایجاد زمین چمن و پایگاه اورژانس، مطالبه مردم در این دیدار بود که اجرای پایگاه اورژانس به بخش خصوصی و زمین چمن به ورزش و جوانان سپرده شد.
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal