۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/09/01 گذراندن واحد "مدیریت سوانح و بلایا" برای دانشجویان علوم پزشکی اجباری شد
گذراندن واحد "مدیریت سوانح و بلایا" برای دانشجویان علوم پزشکی اجباری شد
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت از اجباری شدن گذراندن واحد "مدیریت سوانح و بلایا" برای دانشجویان علوم پزشکی خبر داد و گفت: این واحد از سال آینده برای همه دانشجویان ارائه خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، دکتر حسین قنبری در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس بند الف ماده 14 قانون مدیریت بحران که در جلسه علنی مرداد ماه سال 98 در مجلس تصویب و از سوی رییس جمهور ابلاغ شد، وزارت خانه های علوم، بهداشت و آموزش و پرورش موظف هستند با همکاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور و بر اساس استانداردهای سازمان نسبت به طراحی و ارائه واحد درسی " آمادگی در مقابل حوادث و سوانح" در قالب برنامه آموزشی مدارس، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی اقدام کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه گذراندن واحد درسی " آمادگی در مقابل حوادث و سوانح" برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان الزامی است؛ تصریح کرد: در همین راستا یکی از مصوبات جلسه اخیر دبیرخانه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت ارائه یک واحد درسی تحت عنوان "مدیریت سوانح و بلایا" در دانشگاه های علوم پزشکی است.

مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: قرار است از نیم سال اول 1400-1401 گذراندن درسی تحت عنوان "مدیریت سوانح و بلایا" برای تمام دانشجویان علوم پزشکی اجباری باشد.
تعداد بازدید: 166
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal