۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/08/20 لزوم نظارت فنی و تخصصی بر پروژه های عمرانی
لزوم نظارت فنی و تخصصی بر پروژه های عمرانی
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه کاری معاون و مدیران کل معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطرنشان کرد: نظارت فنی و تخصصی باید توسط کارشناسان و متخصصان زبده و کاربلد مرتبط صورت گیرد.
وی با اشاره به وضعیت اعتباری شهرداری های استان، پیشنهادات و راهکارهایی را به منظور ایجاد اعتبارات دائمی و پایدار برای شهرداری ها ارائه نمود.
استاندار به کمیسیون ماده 100 و وظایف آن نیز اشاره کرد و تصریح نمود: باید با نظارت کامل بر عملکرد آن در همه مناطق استان، از ساخت و سازهای خارج از چارچوب و توسعه های غیرقانونی جلوگیری شود.
ملانوری، ورودی و خروجی شهرها و روستاها را ی استان را در ایجاد نشاط اجتماعی و رفاهی شهروندان مؤثر خواند و تأکید نمود: در اجرای مبلمان شهری و فضاسازی ها باید از نظرات کارشناسی اهل فن استفاده شود.
وی تبادل تجربیات بین شهرداران را در این زمینه مؤثر خواند و گفت: شهرداران می توانند طی نشست هایی با همتایان خود در مناطق مختلف استان از اطلاعات و تجربیات یکدیگر استفاده نمایند.
به گفته وی؛ بهره برداری از ظرفیت شهرداران استان های همجوار از طریق سفر به این مناطق نیز می تواند راهکاری برای ارتقاء سطح دانش و اطلاعات شهرداران باشد.
استاندار، وضعیت طرح ها و پروژه های عمرانی استان را طی دو سال گذشته بسیار مطلوب خواند و اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه ها با قوت و قدرت ادامه می یابد.
ملانوری تأکید کرد: هیچ پروژه عام المنفعه ای نباید متوقف گردد تا مردم بتوانند به زودی از منافع آن بهره مند گردند.
وی با اشاره به حوزه گسترده معاونت عمران و تعدد پروژه های این مجموعه در دفاتر مختلف، استمرار نشست ها و بررسی موردی موضوعات مرتبط با هر دفتر را خواستار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز در این جلسه به تشریح اقدامات و برنامه های حوزه کاری خود پرداخت و از طرح ها و پروژه هایی گفت که طی دو سال گذشته در دستور کار مجموعه قرار گرفته و با جدیت دنبال شده است.
میرجعفریان از تأثیر مثبت پروژه های عمرانی بر مباحث اقتصادی استان نیز گفت.
تعداد بازدید: 214
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal