۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/06/24 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی :
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی :
جلسه بررسی شیوه نامه احداث 7500 واحد نیروگاه خورشیدی خانگی، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید کمال الدین میرجعفریان اظهار داشت: احداث 7500 نیروگاه خورشیدی خانگی، طرح بزرگی است که به الگویی برای کشور تبدیل شده و علاوه بر ابعاد اقتصادی، در معرفی استان خراسان جنوبی موثر خواهد بود.
وی با بیان ضرورت همکاری بانک‌های عامل در تسریع روند پرداخت تسهیلات یادآور شد: همه مدیران باید با همان روحیه ای که در طرح بزرگ احداث مسکن در سال گذشته به میدان آمدند، پای کار باشند، زیرا این طرح در سطح کلان استان سیاست گذاری شده و در سخنان رئیس جمهوری نیز هدف گذاری شده است.
وی تاکید کرد: نباید مردم را در اخذ تسهیلات با بروکراسی پیچیده اداری مواجه کنیم و توجه داشته باشیم که در مجموع، گردش اقتصادی این طرح بزرگ به نفع بانک‌های عامل خواهد بود.
میرجعفریان گفت: رقم‌ تسهیلات نجومی نیست و چه ضمانتی بالاتر از این که برق تولید شده به صورت تضمینی خریداری و اقساط وام از آن محل پرداخت می شود.
معاون استاندار در پایان تاکید کرد: اجرای این طرح نیازمند همت جهادی است و مدیران نباید به نامه نگاری اکتفا کرده و پی گیری ها را در سطح کشوری با جدیت دنبال کنند تا هرچه زودتر شاهد اجرایی شدن پروژه باشیم.
شایان ذکر است: در این جلسه، شیوه نامه اجرای طرح، نحوه پرداخت تسهیلات، کیفیت پنل های خورشیدی، اهلیت شرکت های مجری و... به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal