۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/06/13 پروژه محرومیت‌زدایی درمیان با حضور پرقدرت بنیاد مستضعفان اجرایی شده است
پروژه محرومیت‌زدایی درمیان با حضور پرقدرت بنیاد مستضعفان اجرایی شده است
جلسه شورای اداری شهرستان درمیان با حضور مدیرعامل بنیاد علوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی و جمعی از مدیران استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این نشست گفت: برنامه‌های محرومیت‌زدایی از شهرستان مرزی درمیان سرعت گرفته و با حضور پرقدرت بنیاد مستضعفان در دست انجام است.

سید کمال‌الدین میرجعفریان در نشست شورای اداری درمیان که با حضور مدیرعامل بنیاد علوی برگزار شد، افزود: تنظیم سند توسعه شهرستان درمیان، نقشه راه قرار گرفت و دولت و نهاد انقلابی بنیاد مستضعفان در اجرای پروژه‌ها از آن بهره‌مند شدند.

وی گفت: چهار شهرستان مرزی خراسان جنوبی، دستگاه معین محرومیت‌زدایی دارند و قبل از اینکه برنامه سال 99 در استان بسته شود، بسترها آماده شد و با تأکیدی که استاندار به تمام مدیران داشتند، تفاهم‌نامه‌های محرومیت‌زدایی در اولویت قرار گرفتند.

میرجعفریان اظهار داشت: تعهداتی که دستگاه‌های اجرایی به صورت مشارکتی با بنیاد علوی داشتند محقق و ابلاغ اعتبارات آنها انجام و به مدیران اعلام شده که هر چه سریع تر برای برنامه‌های اجرایی اقدام لازم صورت گیرد که خوشبختانه در هر چهار شهرستان، تفاهم‌نامه‌ها وارد فاز اجرا شده است.

وی بیان کرد: مردم خراسان جنوبی از همان ابتدای کار همراه طرح ها بوده و قدردان عملکرد مسئولین نظام هستند و امیدواریم با حمایت‌ نهادهای انقلابی، شاهد سرعت هرچه بیشتر این اقدامات باشیم.

معاون استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: در سند توسعه شهرستان درمیان، دامداری و دامپروری‌ نیز مورد توجه قرار گرفته که امیدواریم با توجه به ظرفیت‌هایی که در این شهرستان وجود دارد، درآمد پایداری را برای مردم ایجاد کنیم.
وی افزود: در کنار کارهای زیرساختی در این شهرستان، به دنبال اقدامات اقتصادی پایدار در شهرستان درمیان هستیم که امیدواریم حمایت نهادهای انقلابی همچون بنیاد مستضعفان و علوی را با نگاه و افق بالاتر داشته باشیم.

میرجعفریان تأکید کرد: یکی از اولویت‌های درمیان، توجه به لوله‌های فرسوده و مخازن تأمین آب است که مطابق سند توسعه این شهرستان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

شایان ذکر است: سال گذشته همایش ملی روز روستا و عشایر با حضور معاون اول رییس جمهوری در خراسان جنوبی برگزار شد و با هدف محرومیت‌زدایی از چهار شهرستان‌ مرزی نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه، چهار تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری خراسان جنوبی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، بسیج سازندگی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مستضعفان منعقد شد و طرح‌ها و پروژه‌هایی به منظور توسعه این شهرستان‌ها در دستور کار دستگاه‌های معین قرار گرفت.

این طرح و برنامه‌ها به همت استانداری و دستگاه‌هایی که به عنوان معین شهرستان‌های مرزی تعیین شده‌اند، عملیاتی شده و با درصد پیشرفت‌های مختلف در حال اجرا است.
تعداد بازدید: 116
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal