۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/06/13 بازدید مدیرعامل بنیاد علوی از پروژه های مشارکتی بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان
بازدید مدیرعامل بنیاد علوی از پروژه های مشارکتی بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان
مدیر عامل بنیاد علوی که به منظور بررسی روند اجرای مفاد سند توسعه درمیان به این شهرستان سفر کرده از طرح ها و پروژه های مرتبط بازدید نمود.
 به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ منصوری مدیرعامل بنیاد علوی به همراه میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در جریان بازدید از پروژه ها و طرح های مشارکتی بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان در مراسم کلنگ زنی پروژه کتابخانه عمومی روستای نوغاب حضور یافت.
این کتابخانه با مشارکت بنیاد مستضعفان و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و با هزینه کرد 7 میلیارد و 200 میلیون ریال احداث می شود.
 مدیر عامل بنیاد علوی به عنوان مجری تکمیل سوله ورزشی نوغاب از این پروژه هم که قرار است با اعتباری معادل 70 میلیارد تومان به بهره برداری برسد، بازدید نمود.
از دیگر پروژه های ورزشی معین برای این بازدید، نصب چمن مصنوعی در شهر طبس مسینا، محله های آسیابان و درخش شهر قهستان و روستاهای درمیان، تخته جان، آنیک، منصور آباد، دستگرد، براندود و کوشکک بود که با مشارکت استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و بنیاد مستضعفان اجرایی خواهد شد.
 حضور در محل اجرای پروژه مبلمان شهری اسدیه نیز از دیگر برنامه های این سفر بود. این پروژه در قالب دو فاز اجرای زیرسازی و آسفالت 32 هزار و 250 مترمربع معابر شهری و ایجاد بوستان وحدت (شهدای گمنام) تعریف شده و با اعتباری معادل 40 میلیارد ریال در حال اجراست.
تعداد بازدید: 118
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal