۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/06/13 بررسی روند پیشرفت سند توسعه درمیان با حضور مدیرعامل بنیاد علوی در استان
بررسی روند پیشرفت سند توسعه درمیان با حضور مدیرعامل بنیاد علوی در استان
امروز با حضور مدیر عامل بنیاد علوی در استان، روند پیشرفت برنامه های سند توسعه شهرستان درمیان بررسی می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این خصوص گفت: مدیر عامل بنیاد علوی در استان در جریان حضور در استان به شهرستان درمیان سفر می کند تا از روند اجرای پروژه ها بازدید نماید.
وی متذکر شد : در قالب تفاهم‌نامه منعقد شده بین استانداری و بنیاد مستضعفان، طرح ها و پروژه هایی به منظور محرومیت زدایی از شهرستان درمیان در دستور کار دو حوزه قرار گرفت.
معاون استاندار تصریح نمود: طرح و برنامه های تعریف شده در مفاد تفاهم نامه مذکور در قالب زیرساخت های عمرانی و اقتصادی، وارد فاز اجرایی شده است.
میرجعفریان تأکید کرد: در سفر مدیر عامل بنیاد علوی، ضمن رصد میدانی طرح ها، جهت توسعه اقدامات و تسریع در اجرای پروژه ها برنامه ریزی می شود.
وی افزود: بازدید از یک شرکت تولیدی صنایع دستی، پروژه های مسکن روستایی، مبلمان شهری و چمن مصنوعی، همچنین شرکت در مراسم رزمایش مهربانی، کلنگ زنی یک باب کتابخانه روستایی و حضور در جلسه شورای اداری درمیان از جمله برنامه های پیش بینی شده برای سفر مدیر عامل بنیاد علوی به این شهرستان است.
شایان ذکر است :سال 97 و با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در همایش ملی روز روستا و عشایر که در استان برگزار شد، در راستای محرومیت زدایی از شهرستان های مرزی نهبندان، سربیشه، درمیان و زیرکوه، چهار تفاهم نامه همکاری بین استانداری خراسان جنوبی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، بسیج سازندگی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مستضعفان منعقد گشت که طی آنها طرح ها و پروژه هایی به منظور توسعه این شهرستان ها در دستور کار دستگاه‌های معین قرار گرفت. این طرح و برنامه ها به همت استانداری و دستگاه هایی که به عنوان معین شهرستان ها تعیین شده اند، عملیاتی شده و با درصد پیشرفت های مختلف در حال اجرا می باشد. حضور منصوری مدیرعامل بنیاد علوی کشور در شهرستان درمیان نیز در همین راستا و به منظور بررسی شرایط موجود می باشد.
تعداد بازدید: 94
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal