۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/02/30 سیما و منظر شهری در «طرح ترافیکی بند دره» فدای اجرای طرح نشود
سیما و منظر شهری در «طرح ترافیکی بند دره» فدای اجرای طرح نشود
جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان ، با سه دستور کارِ طرح ترافیکی بند دره، طرح ترافیکی شهر آبیز و طرح جامع ترافیکی شهر بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری پس از ارائه گزارش و جمع‌ بندی نظرات کارشناسی اظهار داشت: کلیات طرح ترافیکی آبیز با تایید جمع به تصویب می‌رسد، مشروط بر این که اصلاحات کارشناسی مطرح شده با نظارت اداره کل راهداری، پلیس راه و دستگاه‌های ذیربط اِعمال گردد.
میرجعفریان افزود: در سمت مقابلِ جاده ی مدنظر در طرح آبیز، اجازه هیچ گونه ساخت و سازی را نخواهیم داد و جایگاهی برای سوداگری و دلالی افراد فرصت طلب وجود ندارد.
وی در بخش دوم جلسه با اشاره به طرح ترافیکی بند دره تصریح کرد: تصمیماتی که اتخاذ می‌کنیم نباید با نگاه کوتاه مدت و در نظر گرفتن دوره مدیریت خودمان باشد، بلکه باید شهر را برای آیندگان ببینیم و بسازیم تا آنها نیز قضاوت خوبی از ما داشته باشند.
معاون استاندار ادامه داد: سیما و منظر شهری نباید فدای طرح بشود، چرا که طرح ترافیکی بنده دره یک طرح برون شهری نیست و عملاً به شهر متصل است.
میر جعفریان گفت: کلیات طرح ترافیکی بنده دره نیز مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد اصلاحات طرح با رویکرد درون شهری و اِعمال مقررات فنی مربوطه صورت پذیرد .
وی همچنین با اشاره به طرح جامع ترافیکی شهر بیرجند خاطرنشان ساخت: باید یک گروه کارشناسی، مبنای مطالعه طرح جامع ترافیکی را مبتنی بر تحلیل علمی و عملیاتی تشریح کنند، اما با گذشت زمان تاکنون این مهم رخ نداده است.
شایان ذکر است: در پایان جلسه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دفتر فنی استانداری را مکلف کرد تا با حضور فرمانداری، شهرداری، مشاور طرح و دستگاه های ذیربط، طرح جامع ترافیکی شهر بیرجند را مورد مطالعه قرار داده و پس از رفع ایرادات، برای ارائه در شورای هماهنگی ترافیک استان آماده نمایند.
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal