۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/08/20 لزوم نظارت فنی و تخصصی بر پروژه های عمرانی
لزوم نظارت فنی و تخصصی بر پروژه های عمرانی
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه کاری معاون و مدیران کل معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطرنشان کرد: نظارت فنی و تخصصی باید توسط کارشناسان و متخصصان زبده و کاربلد مرتبط صورت گیرد.
وی با اشاره به وضعیت اعتباری شهرداری های استان، پیشنهادات و راهکارهایی را به منظور ایجاد اعتبارات دائمی و پایدار برای شهرداری ها ارائه نمود.
استاندار به کمیسیون ماده 100 و وظایف آن نیز اشاره کرد و تصریح نمود: باید با نظارت کامل بر عملکرد آن در همه مناطق استان، از ساخت و سازهای خارج از چارچوب و توسعه های غیرقانونی جلوگیری شود.
ملانوری، ورودی و خروجی شهرها و روستاها را ی استان را در ایجاد نشاط اجتماعی و رفاهی شهروندان مؤثر خواند و تأکید نمود: در اجرای مبلمان شهری و فضاسازی ها باید از نظرات کارشناسی اهل فن استفاده شود.
وی تبادل تجربیات بین شهرداران را در این زمینه مؤثر خواند و گفت: شهرداران می توانند طی نشست هایی با همتایان خود در مناطق مختلف استان از اطلاعات و تجربیات یکدیگر استفاده نمایند.
به گفته وی؛ بهره برداری از ظرفیت شهرداران استان های همجوار از طریق سفر به این مناطق نیز می تواند راهکاری برای ارتقاء سطح دانش و اطلاعات شهرداران باشد.
استاندار، وضعیت طرح ها و پروژه های عمرانی استان را طی دو سال گذشته بسیار مطلوب خواند و اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه ها با قوت و قدرت ادامه می یابد.
ملانوری تأکید کرد: هیچ پروژه عام المنفعه ای نباید متوقف گردد تا مردم بتوانند به زودی از منافع آن بهره مند گردند.
وی با اشاره به حوزه گسترده معاونت عمران و تعدد پروژه های این مجموعه در دفاتر مختلف، استمرار نشست ها و بررسی موردی موضوعات مرتبط با هر دفتر را خواستار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز در این جلسه به تشریح اقدامات و برنامه های حوزه کاری خود پرداخت و از طرح ها و پروژه هایی گفت که طی دو سال گذشته در دستور کار مجموعه قرار گرفته و با جدیت دنبال شده است.
میرجعفریان از تأثیر مثبت پروژه های عمرانی بر مباحث اقتصادی استان نیز گفت.
تعداد بازدید: 142
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal