۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/08/16 پنج سند راهبرد ملي مديريت بحران كشور در حال تدوين است
پنج سند راهبرد ملي مديريت بحران كشور در حال تدوين است


رئيس مركز توسعه مديريت و منابع انساني سازمان مديريت بحران كشور با اشاره به قانون جديد مديريت بحران گفت: در حال حاضر پنج سند اصلي راهبرد ملي در ذيل اين قانون در حال تدوين است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت بحران كشور؛ بهنام نظري در جلسه ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران در تالار امام جواد (ع) استانداري قم اظهار داشت: اين اقدام توسط پژوهشگاه سوانح كشور وابسته به بنياد مسكن انقلاب اسلامي و با استفاده از ظرفيت دانشگاه‌ها، وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري و مجموعه‌هاي ديگر صورت مي‌گيرد.
وي بيان داشت: در اين خصوص آيين‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هايي كه بايد راهبرد قرار بگيرد نيز در حال تدوين مي‌باشد.
نظري همچنين با اشاره به سيل فروردين‌ماه 98 بيان داشت: اطلاعات و ارقامي كه به‌عنوان خسارت واردشده در اين حادثه، مورد تاييد قرارگرفته، به‌طور حتم با هماهنگي سازمان برنامه‌وبودجه كشور به نتيجه خواهد رسيد.
رئيس مركز توسعه مديريت و منابع انساني اضافه كرد: با توجه به ظرفيت و اعتباري كه سازمان مذكور در اين زمينه پيش‌بيني كرده و همچنين تاكيدي كه رئيس‌جمهوري در مورد قرارگاه بازسازي و نوسازي مناطق سيل‌زده داشته است،‌ همه درخواست‌هاي ارائه‌شده پس از راستي آزمايي قابل پرداخت مي‌باشد.
وي گفت: طبق قانون جديد مديريت بحران كشور، در حوزه پيشگيري و پيش‌بيني بحران و آمادگي در برابر آن، براي هر دستگاه مسئوليت‌ها و بودجه مشخصي تعيين‌شده است.
نظري همچنين با تمجيد از مديريت واحد و يكپارچه قم در موضوع مديريت بحران بيان كرد: قم در حادثه سيل اوايل سال جاري از پيشروترين استان‌هاي كشور در مواجهه با بحران بود.
تعداد بازدید: 127
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal