۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/04/16 جلسه هماهنگي برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور
جلسه هماهنگي برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور
صبح امروز جلسه هم انديشي پيرامون برگزاري چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير كشور با حضور دكتر اميد معاون توسعه روستايي و مناطق محروم كشور، دكتر رضوي معاون سابق توسعه روستايي و مناطق محروم كشور و مديران كل دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداريهاي سراسر كشور در محل موزه پست تهران برگزار شد.
دراين جلسه دكتر اميد با اشاره به استفاده از ظرفيت بخش خصوصي بر مشاركت دستگاه هاي اجرايي و بانك هاي عامل كه رابط اخذ تسهيلات روستائيان بوده اند به منظور مشاركت در هزينه هاي برگزاري نمايشگاه تاكيد و هدف اصلي از برگزاري نمايشگاه را ارائه طرح هاي موفق، نوآور و با خلاقيت در حوزه اشتغال روستايي بيان نمود.
در ادامه دكتر رضوي ضمن ارائه تجربيات بدست آمده از سه دوره برگزاري نمايشگاه توانمنديهاي روستائيان و عشاير بر برگزاري تخصصي نمايشگاه در حوزه هتي مختلف گردشگري، كشاورزي، دامپروري تاكيد و خواستار مشاركت مقامات كشوري در برگزاري نمايشگاه شد.
در حاشيه اين جلسه مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري زنجان از مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري خراسان جنوبي جهت همكاري در سفر آموزشي دهياران اين استان به خراسان جنوبي تقدير و تشكر نمود.
تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal