۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/04/15 نام گذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز شهرداري و دهياري، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق شهري و روستايي است.
نام گذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز شهرداري و دهياري، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق شهري و روستايي است.
نام گذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز شهرداري و دهياري، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق شهري و روستايي است.
امروزه برنامه ريزي و مديريت نوين شهري و روستايي در فرآيند نظام مردم سالاري ديني موجب كيفيت بخشي به خدمات شهري و روستايي مي شود، بطوريكه علاوه بر ارائه خدمات مناسب شهرداري ها و دهياري ها به لحاظ تنوع فعاليت ها و ارزش هاي فرهنگي و اجتماعي داراي اهميت فراوان مي باشند.
شهرداري ها و دهياري ها به عنوان يك نهاد عمومي با ساختار خدماتي و اجرايي مبتني بر مشاركت مردم، همواره مورد توجه بوده و براي دستيابي به شاخص هاي شهر و روستاي توسعه يافته و پويا نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است كه با برنامه ريزي علمي مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضاي مطلوب را براي مردم فراهم كنند.
14 تيرماه روز شهرداري و دهياري فرصت مغتنمي است تا ارج نهيم زحمات شهرداران و دهياران مان را كه بصورت شبانه روزي در عرصه هاي مختلف عمراني، فرهنگي و اجتماعي در حال خدمت به شهروندان و روستائيان هستند.
اميد است دست اندركاران اين حوزه ضمن توجه به سياست هاي دولت تدبير و اميد و در راستاي اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران زمينه مشاركت موثر مردم در تحقق توسعه پايدار شهري و روستايي را فراهم نمايند.

سيد كمال الدين ميرجعفريان
معاون هماهنگي امور عمراني
تعداد بازدید: 131
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal