۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/03/20 طرح هاي عمراني بايد با كيفيت بالا اجرا شود
طرح هاي عمراني بايد با كيفيت بالا اجرا شود
سيد كمال الدين ميرجعفريان روز يكشنبه در نشست شوراي فني استان خراسان جنوبي افزود: اگر سازنده متخصص نباشد، كار به درستي پيش نمي رود.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، سيد كمال الدين ميرجعفريان اظهار داشت: كار بايد به شكل كيفي انجام و نبايد طرح هاي عمراني به فرد غيرمتخصص واگذار شود.
وي، با اشاره به اينكه شوراي فني يكي از جلسات اثرگذار و تصميم ساز استان است، گفت: كميته هاي زيرمجموعه شوراي فني بايد توسط دستگاه هاي مربوطه فعال تر شود و همه مباحث فني در حوزه ساخت و سازها بايد در يك چارچوب فني، علمي و قانوني پيش برود.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي بيان كرد: كارشناسان عمراني فعال در دستگاه هاي اجرايي مربوطه بايد عضو كميته نظارت شوراي فني استان باشند تا با ارائه تجربه و تخصص لازم، به لحاظ علمي و توان اجرايي، دستگاه ها را ارتقا بخشند و در مباحث نظارتي صاحبنظر باشد.
مير جعفريان گفت: در بحث اجراي پروژه ها، اگر سازنده خودش متخصص و متعهد باشد كار نظارت تسهيل مي شود.
وي افزود: سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در زمينه تشخيص صلاحيت افراد به اين مهم توجه كرده و نقاط قوت و ضعف پيمانكار را از سيستم ارزيابي دستگاه مربوط اخذ كنند.
ميرجعفريان گفت: مديران دستگاه هاي عضو جلسه شوراي فني استان بايد نسبت به قوانين و مقررات اشراف كامل داشته باشند.
وي اظهار داشت: هرچه آموزش در دستگاه هاي اجرايي جدي تر گرفته شود و اطلاعات كارمندان و كارشناسان به روز شود، كيفيت اقدامات نيز ارتقا و هزينه ها كاهش مي يابد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري خراسان جنوبي تصريح كرد: آموزش فقط اخذ گواهينامه آموزشي نيست و بايد به شكل تخصصي با توجه به نيازمندي ها به شكل واقعي ارائه شود.
وي گفت: لازم است نيازهاي سيستم اجرايي احصاء و تقويم آموزشي در اين زمينه تنظيم شود تا دانش آموختگان از آموزش ارائه شده بيشترين استفاده را داشته باشند.
وي در پايان خاطرنشان ساخت:
همچنين ارتقاء توان اجرايي پيمانكاران‌بومي استان در اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي باشد.
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal