۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/08/11 توسعه همه جانبه استان در راستای اجرای پروژه های عمرانی
توسعه همه جانبه استان در راستای اجرای پروژه های عمرانی
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ میرجعفریان با این مطلب در مراسم کلنگ زنی پروژه مرکز جامع سلامت روستای ماخونیک خاطرنشان کرد: آن چه امروز در قالب پروژه های عمرانی در سطح استان در حال اجراست، بنا به تدبیر معتمدیان استاندار وقت و عنایت دولت در دستور کار دستگاه ها قرار گرفته است.
وی با تأکید بر رصد میدانی وضعیت تمامی مناطق استان توسط شخص استاندار، تصریح نمود: بازدید های میدانی مکرر سبب شد تمامی مشکلات و مسایل مناطق مختلف احصا شود و برای رفع همه آنها برنامه ریزی های لازم صورت گرفت.
معاون استاندار ادامه داد: انعقاد تفاهم نامه محرومیت زدایی از شهرستان های مرزی نهبندان، درمیان، سربیشه و زیرکوه با چهار دستگاه بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در همایش روز ملی روستا و عشایر سال 98 از نتایج این برنامه ریزی ها بود.
میرجعفریان افزود: در راستای همان تفاهم نامه ها، در بخش درح شهرستان سربیشه شاهد اتفاقات میمون و مبارکی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) هستیم.
وی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) پروژه های عمرانی بسیار خوبی در سطح بخش انجام داده که قابل تحسین است.
معاون استاندار در بخش دیگری از سخنانش به اجرای پروژه 10 هزار واحد مسکن روستایی و 6 هزار واحد مسکن شهری اقشار کم درآمد اشاره کرد و گفت: این اقدامات نشان دهنده توجه نظام به مناطق محروم و اجرای عدالت اجتماعی است.
میرجعفریان متذکر شد: این اقدامات ارزنده، رضایت مندی مردم از خدمات و در نتیجه پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی را به همراه دارد.
تعداد بازدید: 147
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal