۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/08/10 اجرای پروژه های سلامت محور سربیشه در کمترین زمان ممکن
اجرای پروژه های سلامت محور سربیشه در کمترین زمان ممکن
 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بر اجرای پروژه های سلامت محور سربیشه در کمترین زمان ممکن تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ میرجعفریان با تأکید بر این مطلب در مراسم کلنگ زنی دو پروژه اورژانس جاده ای روستای حسین آباد غیناب و مرکز جامع سلامت روستای ماخونیک ، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این دو پروژه و نقشی که در ارتقاء سطح ایمنی محور ماهیرود دارند، از دانشگاه علوم پزشکی انتظار می رود این پروژه ها را در حداقل زمان ممکن اجرا کند.
وی با اشاره به جایگاه مرز ماهیرود در ترانزیت و صادرات کالا از استان، تصریح نمود: ماهیرود پتانسیل خوبی برای استان است و از آن جایی که رانندگان زیادی در این محور تردد می کنند لذا همه هدف ما این است که این عزیزان بدون حداقل ناراحتی از این مسیر گذر کنند.
معاون استاندار به تلاش معتمدیان استاندار وقت به منظور بهره گیری از هر موقعیتی برای رفع محرومیت از استان اشاره کرد و گفت: بهره برداری از ظرفیت دستگاه های حاکمیتی یکی از این راهکارها بود که در همین زمینه نیز از توان و ظرفیت کمیته امداد امام خمینی(ره) برای رفع محرومیت از بخش درح شهرستان سربیشه استفاده شد.
میرجعفریان افزود:علیرغم این که ماهیت کار کمیته امداد امام خمینی(ره)، اجرای برنامه های حمایتی است اما در تحقق پروژه های عمرانی محرومیت زدا در بخش درح اهتمام ویژه ای داشت.
وی اظهار داشت: اجرای این دو پروژه سلامت محور نیز به عنوان بیست و پنجمین طرح عمرانی کمیته امداد امام خمینی(ره) در بخش درح، یکی از اقدامات قابل توجه این حوزه است که می بایست دانشگاه علوم پزشکی از این مشارکت استفاده نموده، پروژه ها را در حداقل زمان ممکن به نتیجه برساند.
به گفته وی؛ ورود کمیته امداد امام خمینی(ره) به پروژه های عمرانی بخش درح، نشان از نگاه ویژه این حوزه به محرومیت زدایی از این منطقه است که باید آن را قدر بدانیم.
تعداد بازدید: 80
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal