۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/08/03 افراد بی بضاعت هم صاحب مسکن می شوند
افراد بی بضاعت هم صاحب مسکن می شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از برنامه استان برای تأمین مسکن افراد بی بضاعت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی‌؛ میر جعفریان با اعلام این خبر در جلسه بررسی روند اجرای طرح‌ های مسکن شهری و روستایی استان گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته بنا داریم نیاز مسکن اقشار مختلف استان را در قالب های مختلف برطرف نماییم.
وی ادامه داد: برنامه های تعریف شده برای جامعه مخاطب ما در هر حوزه متفاوت است.
به گفته وی؛ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی، اقشار آسیب پذیر، فرهنگیان، نیروهای نظامی، ایثار گران ، بازنشستگان ،خانه اولی ها ، بدمسکنان و... هر کدام در قالبی جداگانه صاحب مسکن می شوند.
معاون استاندار تصریح نمود: بنا به تصمیم جلسه امروز، افرادی که هیچ بضاعتی ندارند و در تأمین آورده اولیه مسکن با مشکل مواجه می باشند نیز صاحب خانه می شوند.
میرجعفریان افزود: با استفاده از ظرفیت نهادهای حمایتی و تفاهم نامه های منعقد شده بین استانداری و نهادهای حاکمیتی به گونه ای برنامه ریزی شده که این افراد از مسکن ارزان برخوردار شوند.
وی گفت: مقرر شده زمین مورد نیاز برای اجرای این طرح از املاک بنیاد مستضعفان ،راه و شهر سازی و بنیادمسکن انقلاب اسلامی فراهم گردد.
معاون استاندار متذکر شد: بر اساس جمع بندی های صورت گرفته فرمانداران شهرستان های 11 گانه استان مکلف شده اند که افراد واجد شرایط این طرح را شناسایی نمایند.
میرجعفریان ادامه داد: فهرست اسامی افراد واجد شرایط و لیست نهایی بعد از پالایش کامل در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیادعلوی قرار می گیرد تا مقدمات کار برای تأمین مسکن این افراد چیده شود.
وی افزود: افرادی که در این طرح صاحب خانه می شوند، کسانی هستند که بنابه دلایلی نتوانسته اند از فرصت‌های ایجاد شده جهت تأمین مسکن استفاده کنند لذا با بهره گیری از ظرفیت نهادهای مختلف، مشمول دریافت کمک بلاعوض می شوند.
به گفته وی؛ این طرح بعد از جمع بندی نهایی و تنظیم شیوه نامه اجرایی در کوتاهترین زمان ممکن وارد فاز اجرا می شود.
تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal