۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/07/22 جذب 850 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت
جذب 850 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از جذب 850 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ میرجعفریان با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: با پیگیری های شخص استاندار، مبلغ 85 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام استان ابلاغ شد.
وی تأکید کرد: این اعتبارات از محل اعتبارات سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به پروژه ها تخصیص می یابد.
معاون استاندار متذکر شد: با تزریق این اعتبارات، شاهد تسریع در روند تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح استان خواهیم بود.
میرجعفریان ادامه داد: بنا به برنامه ریزی های صورت گرفته، یکی از مهمترین برنامه هایی که برای امسال پیش بینی شده، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و بر همین اساس 103 پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام استان در بخش های فرهنگی، ورزشی، بهداشتی، درمانی، عمرانی شهری، توسعه و تکمیل راه های روستایی، زیرساخت های گردشگری و صنایع دستی، زیرساخت های 10 هزار مسکن روستایی و... در این طرح هدف گذاری شده اند.
معاون استاندار اظهار داشت: تعیین این پروژه‌ها در مناطق شهری و روستایی استان، عدالت محور بوده و به گونه ای رقم خورده که مناطق کمترخوردار را نیز شامل می‌شود.
میرجعفریان با اشاره به سفر خردادماه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح نمود: از اتفاقات خوب این سفر، تفاهم استاندار با دکتر نوبخت در راستای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام استان تا پایان سال بود.
به گفته وی؛ بنا به مذاکرات صورت گرفته، تکمیل پروژه های نیمه تمام در این قالب به عنوان یک کار الگویی انجام می شود و می بایست تا پایان سال به نتیجه برسد.
معاون استاندار اظهار داشت: از آن جایی که پروژه‌های نیمه‌تمام از مشکلات مهم در حوزه توسعه استان به شمار می روند، لذا تکمیل و بهره برداری از آنها در اولویت برنامه ها قرار گرفت و تا این لحظه با جدیت دنبال شده است.
میرجعفریان ادامه داد: در راستای حذف این معضل از استان، ضمن شناسایی دقیق و برآورد آمار پروژه ها در مناطق مختلف استان، مراحل پیشرفت آنها ارزیابی شد و اقدامات متناسب به منظور تخمین اعتبارات لازم، امکانات مورد نیاز و موانع احتمالی در روند اجرای کار در کارگروه‌های ویژه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
وی تأکید کرد: هدف از این کار، سرعت بخشیدن به روند اجرای کار بوده است.
به گفته وی؛ هدف دار بودن برنامه ها و تزریق به موقع اعتبارات به جهت پیگیری های شخص استاندار، تا این لحظه، پیشرفت خوبی را برای پروژه های نیمه تمام رقم زده است.
تعداد بازدید: 186
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal