۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/07/21 تعیین تکلیف پروژه ایجاد فضای سبز مناسب و زیرساخت های رفاهی در شمال شهر بیرجند
تعیین تکلیف پروژه ایجاد فضای سبز مناسب و زیرساخت های رفاهی در شمال شهر بیرجند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از تأمین زمین مورد نیاز برای ایجاد پارک خطی مناسب در مهرشهر بیرجند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ میر جعفریان با اعلام این خبر در جلسه کمیسیون طرح تفصیلی (ماده 5) استان خاطرنشان کرد: بنا به تأکید شخص استاندار و وعده توسعه فضای سبز در شمال شهر، در این جلسه، کاربری های لازم برای تحقق این برنامه تعیین شد.
وی متذکر شد: این اقدام در راستای برقراری توازن در توزیع خدمات در دو بخش شمال و جنوب شهر انجام می شود.
معاون استاندار با تأکید بر این که توجه به توسعه زیرساخت های رفاهی و خدماتی در شمال شهر از برنامه های اولویت دار استان می باشد، گفت: در همین زمینه از سال گذشته، خدمات گسترده ای در این منطقه صورت گرفته است.
میرجعفریان ادامه داد: تأکید بر تسریع در روند اجرای پروژه فاضلاب و آسفالت معابر خاکی مهر شهر از جمله این اقدامات می باشد.
وی تصریح نمود: بنا به مصوبه کمیسیون طرح تفصیلی امروز، مقرر شد دستگاه های متولی به ایجاد زیرساخت های لازم در این زمین همت گمارند.
معاون استاندار اظهار داشت: تأمین زیرساخت های ورزشی، رفاهی، تفریحی، فرهنگی، آموزشی، تجاری و خدماتی به منظور رفاه ساکنین این منطقه از تکالیف دستگاه های متولی می باشد.
میرجعفریان افزود: شهرداری بیرجند، اداره کل ورزش و جوانان و دیگر دستگاه های اجرایی ذیربط به عنوان متولی طرح های مذکور با همکاری اداره کل راه وشهرسازی متعهد به اجرای آنها هستند.
شایان ذکر است: در جلسه کمیسیون طرح تفصیلی (ماده 5) استان که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، 35 دستور کار از شهرهای بیرجند و فردوس مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal