۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1399/07/13 تدوین برنامه راهبردی کاهش تصادفات استان به اهتمام دستگاه های متولی
تدوین برنامه راهبردی کاهش تصادفات استان به اهتمام دستگاه های متولی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از تدوین برنامه راهبردی کاهش تصادفات استان به اهتمام دستگاه های متولی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ میر جعفریان با بیان این مطلب در کمیته اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان خاطرنشان کرد:این برنامه راهبردی با هدف کاهش آمار تصادفات درون و برون شهری در بازه زمانی سال 1399 تا 1400 تدوین می شود.
وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی مکلفند تصادفات صورت گرفته در محورهای مختلف را ارزیابی کرده و بعد از تحلیل و بررسی کامل عوامل مؤثر در حادثه، اطلاعات لازم برای ثبت در این برنامه جمع آوری نمایند.
معاون استاندار تأکید کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه امروز، دستگاه های مجری طرح و شرح وظایف شان مشخص شده است.
میرجعفریان متذکر شد: این برنامه با هدف تسریع در روند اجرای عملیات دو بانده سازی در محورهای مختلف، ایمنی راه ها، برنامه ریزی برای ترویج فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات در سطح استان انجام. می شود.
وی افزود: در راستای این برنامه راهبردی برای ترمیم محورهای مواصلاتی، اصلاح نقاط حادثه خیز، احداث استراحتگاه های موقت بین راهی و... تصمیم گیری خواهد شد.
معاون استاندار از دستگاه های اجرایی متولی خواست؛ با استفاده از ظرفیت نخبگان و خبرگان، موارد مدنظر در این برنامه را در اسرع وقت تهیه کنند تا اجرای کار شتاب بگیرد.
میرجعفریان در بخش دیگری از سخنانش به فعال شدن انجمن خیرین ایمنی راه ها در استان اشاره کرد و گفت: این انجمن برای اولین بار در استان فعال می شود.
وی تأکید کرد: این انجمن با هدف استفاده از ظرفیت خیرین در تأمین ایمنی راه های استان فعالیت خواهد کرد.
شایان ذکر است : در ابتدای این جلسه کمیته اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، مصوبات جلسه قبل مورد ارزیابی قرار گرفت و درخصوص اقدامات دستگاه ها در راستای تحقق مصوبات بحث و رایزنی شد.
تعداد بازدید: 199
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal